Sádrokartony Liberec

Sádrokartonové práce Obklady a dlažby Fasády a zateplení

Obklady a dlažby Liberec

Obklady a dlažbyProvádíme pokládku a montáž veškerých druhů obkladů a dlažeb. Před samotnou realizací pokládky obkladů či dlažby doporučujeme výběr důkladně promyslet. Při výběru dlažby je vhodné zvážit i dispoziční řešení místnosti tj. dostatek světla a k tomu přizpůsobit i výběr barvy. Společně s výběrem obkladů či dlažby je vhodné uvážit i rozmístění umyvadla, vany, sprchového koutu a dalšího koupelnového nábytku a vybavení. V případě, že si nebudete jisti, rádi vám s výběrem vhodné dlažby, nebo obkladů pomůžeme.Samozřejmostí je pak u nás i dovoz stavebního materiálu až k Vám domů, popř. zajistíme i odvoz suti či jiného stavebního odpadu.

Při samotné realizaci obkladů a dlažeb dbáme na:

Dispozici místnosti, rozložení vybavení, estetiku prostoru, detaily, kvalitu, technologické postupy

Při samotné realizaci dodružujeme technologická doporučení a postupy. Vybereme vhodnou stavební chemii a zajistíme rovnost a připravenost podkladů před započetím pokládky obkladů. Při práci používáme kvalitní profesionální nářadí. Stavby Holina Vám budou spolehlivým partnerem při pokládce obkladů a dlažeb.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré práce a taktéž i obklady a dlažby provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. Podívejte se na námi realizované obkladačské práce v galerii našich referencích.

Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

zpátky nahoru

TOPlist