Sádrokartony Liberec

Sádrokartonové práce Obklady a dlažby Fasády a zateplení

Sádrokartonové práce Liberec

NAŠE SLUŽBY:
Sádrokartonáři Vám rádi provedou veškeré sádrokartonářské práce.
Montáž sádrokartonových a minerálních podhledů, rekonstrukce podkroví (tepelné izolace a parozábrana), sádrokartonové příčky a předsazené stěny, zvukové a tepelné izolace, zhotovíme nové dřevěné podlahy z OSB desek, vyrovnání a položení palubové podlahy, pokládka plovoucích podlah, podlahy systému LAFARGE, malířské práce

zpátky nahoru

Sádrokartonové práce

PODKROVÍ:
Nabízíme celou škálu sádrokartonářských prací. Zařídíme vše od návrhu rozdělení interiéru, přes výběr kvalitních materiálů až po samotnou realizaci sádrokartonářských prací.

STROPNÍ PODHLEDY:
Instalujeme stropní podhledy ve všech možných typech interiérů. Máme zkušenosti s velkými i malými projekty. Odborně Vám poradíme, společně vybereme vhodné řešení, tvar a rastr stropních podhledů.

PŘÍČKY:
Realizujeme stavby s užitím příček ze sádrokartonu. 
Instalujeme předsazené příčky ze sádrokartonu pro zakrytí instalací.
Dle požadavků zákazníka nebo architekta nemáme problém vytvořit nestandartní prvky jako jsou různé oblouky, klenby, oválné sloupy, vestavěné police atd.

SÁDROKARTON V MÍSTNOSTECH SE ZVÝŠENOU VLHKOSTÍ:
Provádíme zakázky s náročnými požadavky na odolnost sádrokartonu proti vlhkosti. Stavby v rozsahu od stropů, příček, přes půdní vestavby až po bytové domy a výrobní haly jsme schopni realizovat po celé České republice.

NAŠE OPRÁVNĚNÍ A KVALIFIKACE:

  • Živnostenský list na montáž suchých staveb + maloobchod,velkoobchod.
  • Certifikát na montáž protipožárních sádrokartonových konstrukcí systému LAFARGE. Tímto garantujeme dodržení všech parametrů dle předepsané požární odolnosti na Vaší stavbě.
  • Certifikát montéra LAFARGE
  • Certifikát KNAUF INSULATION - správná instalace izolačních materiálů KNAUF INSULATION pro vnitřní a vnější konstrukce.
  • Osvědčení EXTHERM, certifikovaného zateplovacího systému.
  • Jsme plátci DPH.
  • Jsme registrováni v programu Zelená úsporám.

TOPlist