Sádrokartony Liberec

Sádrokartonové práce Obklady a dlažby Fasády a zateplení

Zateplení fasád Liberec

Zateplení fasádyZateplení fasády a stěn umožňuje tepelnou izolaci a tedy úspory v podobě nižší ztrátovosti tepla z domu. Provádíme zateplení fasád na všech typech staveb od panelových domů, přes bytové domy až po novostavby. Zateplení fasády je jedním ze zaručených způsobů, jak ušetřit finanční prostředky za vytápění Vašeho bydlení. Se zateplením fasády oceníte i velkou úsporu energie při vytápění a vyřešíte zároveň častý problém s vlhkými zdmi, který je způsoben srážením vodních par na studených zdech. Vaše investice do zateplení fasády se vám brzy vrátí.

Zateplení fasády - dárek pro Váš dům

Vnější zateplení fasády ochrání Vaše bydlení před nepříznivími vlivy počasí. Časté vlivy ovlivňující kvalitu fasády jsou mráz a přímé slunce.

Zateplení fasády také eliminuje hluk z okolí. Při realizaci zateplení fasády doporučujeme využít státní program Zelená fasádám. S tímto programem máte možnost získat státní příspěvek a snížit tak pořizovací náklady na zateplení.

Při zateplování fasády používáme dva způsoby, a to zateplení pomocí polystyrenu nebo minerální vaty.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i zateplení fasád provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. Podívejte se na námi realizované práce v galerii našich referencích.

Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.
 

zpátky nahoru

TOPlist